KONST / Litografier / Färglitografi 16353080
nr 1635 3080
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad. Signerad, numrerad 108/250. Färglitografi, bildmått: 52x52 cm, yttermått inklusive ram: 71x65 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 20:21:35
12/8 20:15:27